1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Вінничани-ратіборці – чемпіони Європи!

З 27 серпня по 1 вересня у смт. Коблево в спортивному комплексі бази відпочинку «Вінниця» пройшов чемпіонат Європи з універсального бою. У змаганні взяли участь команди з 10-ти країн, в т.ч.з України, Молдови, Литви, Азербайджану,…. Всього було 250 спортсменів.

photo1

Змагання з унібою включають в себе подолання полоси перешкод, стрільбу з гвинтівки, кидання ножа та поєдинок у ринзі, де можна застосовувати удари руками і ногами та техніку різних видів боротьби.

Генеральний секретар Європейської Федерації, президент Української Федерації універсального бою, президент Вінницької обласної федерації дзюдо та вінницького спортивного клубу «РАТІБОР-В» Василь Откидач відзначив високий технічний і фізичний рівень підготовки українських спортсменів, які на чемпіонаті у обох розділах «лайт» і «класика» зайняли два перших командних місця та нагороджені кубками Європейської Федерації.

Свій вагомий внесок у перемогу української команди зробили і спортсмени клубу «РАТІБОР- В». Так Дмитро Чернілевський у ваговій категорії до 95 кг. та Владислав Ксенченко (до 75 кг) стали чемпіонами, а Іванна Пастух у ваговій категорії до 52 кг. та Ілля Сторчак (до 60 кг.) стали бронзовими призерами.

photo2

Вітаємо наших чемпіонів та призерів, їх тренерів Володимира Кочаряна і Олександра Пастуха з успішним виступом на змаганнях та бажаємо нових великих перемог!