1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>


Зимовий Кубок РАТІБОРУ з дзюдо 2012

PDFПечатьE-mail

   24-26 лютого 2012 року у Вінниці пройшов Відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо «Зимовий Кубок Ратібору» серед юнаків 1999-2000 та 2001-2002 років народження на Кубок президента СК «РАТІБОР-В» Василя Откидача. В турнірі прийняли участь 320 спортсменів з різних міст України: Києва, Львова, Дніпропетровська, Севастополя, Полтави, Вінниці, Запоріжжя, Хмільника, Хмельницького, Ніжина, а також команди Могилів-Подільського району, Іллінецького району, Сокирян, Ладижина, Черкас, Жмеринки та республік Білорусії і Молдови. Загалом – 28 команд.

stat_3

   Перші два дні проходила індивідуальна першість серед юнаків 1999-2000 та 2001-2002 р.н. Юні спортсмени, не дивлячись на свій вік, демонстрували ефектні прийоми боротьби та показали справжній бійцівських характер. Все це свідчило про серйозну роботу із дітьми їхніх тренерів, їх професіоналізм та високу майстерність.


   Та найбільш захоплюючими і емоційними були командні змагання за Кубок по системі «стінка на стінку». У віковій групі 1999-2000 р.н. змагались 9 команд, а у віковій групі 2001-2002 р.н. – 11. Кожна команда складалася з п’яти учасників, і від перемоги кожного з них залежала перемога усієї команди. Протистояння були безкомпромісні і видовищні. Іноді від галасу вболівальників не було чути команд суддів. Тут було все, і солодкі миті перемоги і сльози поразки…

stat_1

   У віковій групі 1999-2000 р.н. команда зі Львова КДЮСШ «Атлет» ФСТ «Динамо» зайняла перше місце, друге місце посіла команда СК «Спарта» з міста Ніжин. А у віковій групі 2001-2002 р.н. перше місце зайняла команда ОДЮСШ «Спартак» з Дніпропетровська, а друге місце посіла команда Білорусії.      

Команди-переможці були нагороджені медалями, дипломами, кубками та грошовими преміями у сумі 2,5 тис. грн. кожна.    

    Почесними грамотами Вінницької обласної федерації боротьби дзюдо і самбо були нагороджені:

-          кращі судді турніру – Олена Ніщета, Іван Нагорняк та Володимир Стицун;

-           директор СК «РАТІБОР-В» Гліб Гриценко – за високий рівень організації турніру «Зимовий Кубок Ратібору»;

-          президент СК «РАТІБОР-В» Василь Откидач – за сприяння розвитку та пропаганді дзюдо у Вінницькій області та як засновник Відкритого Всеукраїнського турніру «Зимовий Кубок Ратібору».

stat_4

   Закриваючи турнір Василь Откидач сказав:«Нашому клубу «РАТІБОР-В» вже майже один рік, і це перший відкритий Всеукраїнський турнір який ми провели. Відверто кажучи ми не очікували такого сильного відгуку від спортивного світу України і не сподівалися що буде так багато учасників, а приїзд команд Білорусії та Молдови взагалі був для нас приємною несподіванкою. Тому влітку, 7-10 червня ми плануємо започаткувати ще один відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків 1999-2000 та 2001-2002 р.н. «Літній Кубок Ратібору» у Коблево, на який ми запросимо крім команд з усіх регіонів України ще і команди з країн СНД, це буде чудовий «бойовий» досвід для юних спортсменів».    

stat_2

Главное меню